Gezegenlerin Anlamları Nelerdir?

-

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve özge olgunlaşmamış cisimlerinin insanlar üzerindeki etkilerini inceleyici bir olgunlaşmamış ilim dalıdır. Bu ilim dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce senedir insanların yaşamlarına yan veren bir aralıkç olmuştur ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çkırmızıışmalarında, çeşitli olgunlaşmamış cisimlerinin insanların nefis özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve ayrıca gelecekteki hayatlarına etkileri incelenir. Bunlar genellikle Burç Yorumları adı şeşnda yapılır.

  • Astrologlar, tevellüt tarihleri, tevellüt saatleri ve tevellüt bölgeleri kabilinden zatî detayları kullanarak, insanların burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanlar üzerindeki etkileri incelenir ve bu bilgiler, tevellüt haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlarına hayatlarında sadık adımları atmaları yürekin tavsiyelerde bulunur ve yöntem gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri arasında, gezegenlerin hareketlerini belirten astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini temaşa fail ayin burçları ve tevellüt haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak arsa kırmızıır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Doğum hariktalrında farklı alanları temaşa fail evlerdir.
Kocaoğlann Burçları Kocaoğlann sene içinde ne burçta olduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçfecir oluşan bölüt şeklinde bir olgunlaşmamış haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne derece insanların hayatlarına yan veren bir disiplindir. Zaman birlikte insanlar, insanların burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine yüce kontak göstermektedirler. Bununla birlikte astrolojinin uygulanması ve tasarrufı dair belli başlı görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri adına getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, genellikle tevellüt haritası yorumlamak, nefis analizi inşa etmek, aşk ve ilişik astrolojisi, kariyer astrolojisi, mali astroloji, sıhhat astrolojisi kabilinden konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin yaşantıındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında ne meslekte ne derece sükselı olacakları dair astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Doğum haritası yorumlamak, astrologların en esas görevlerinden biridir. Kişinin tevellüt geçmişine, saatine ve adına göre hazırlanan tevellüt haritası, kişinin potansiyellerini ve hayatını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yaptıkları versiyon ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Ancak astrolojinin banko bir ileri tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği de unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan kabilinden sükselı astrologlar, astrolojinin yalnızca bir rehberlik aracı olduğunun değerliı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji karşı henüz bir küme veri sahibi cereyan etmek istiyorsanız, biraşkın terimle mukabillaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin yürekin Astroloji Terminolojisi’ni ayyaşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve tevellüt haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi yürekin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan kuzey grupları olarak görülür. Burçlar, bir tevellüt geçmişine göre belirlenir ve biraşkın kişiye göre nefis ve gelecekteki vakalar karşı veri verebilir.

  2. Aslan ıtır: çoğu kez 23 Temmuz – 22 Ağustos tarihleri arasında doğanlar yürekin kullanılan bir burçtur. Yaratıcı, cöyiğit ve özgüvenli nefis özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Kamer ıtır: Doğum haritasında Kamer’ın olduğu burçtur. Kamer burcu, bir kişinin duygusal yönden elbette hissettiğine, hassasiyetine ve nefes aldığı kabilinden yaşlakin şekline belirti fiyat.

Burç yorumlaması karşı çok bir küme veri sahibi cereyan etmek yürekin, astroloji terminolojisine aşina cereyan etmek önemlidir.

ıstılah Demeı
Doğum haritası Bir kişinin tevellüt anında gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Doğum anında yükselen burçtur. Kişinin kendini deyiş ika şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi karşı veri verir.
Natal harita Doğum anındaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin yaşantıındaki vakalar ve nefis özellikleri ile dayalı ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde faaliyet ederken bir sair gezegen yahut burçla kesişmesidir. Bu, kişinin yaşantıındaki etkilere belirti edebilir.
Retrolar Bir gezegenin yanünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde değmaslahatimlere belirti edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak beş on çaba gerektirse de, sadık bir şekilde kullanıldığında, nefis analizi, ileri tahmini ve henüz katı çok konu karşı veri verme dair bayağı değerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipci satin al https://evdeekis.name.tr/ https://sanliurfawebtasarimseo.name.tr/ https://gunesenerjisi.name.tr/ https://amasyafirmarehberi.name.tr/ https://apkoyunindir.name.tr/ iqos sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
instagram takipçi satın al
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al